آیت الله حائری شیرازی
خانه / درباره ی ما

درباره ی ما

بسم الله الرحمن الرحیم

یوتی الحکمه من یشاء و من یوتی الحکمه فقد اوتی خیرا کثیرا

آیت الله حائری شیرازی مد ظله العالی از جمله نوادر روزگار ما هستند که قدرشان تا حد زیادی مجهول مانده است و متاسفانه در طی سالیان متمادی حضور ایشان در شیراز و قم، چه در قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب نیز تلاش شایانی برای شناساندن این عالم ربانی و سالک الی الله صورت نپذیرفته است.

چنین خلائی موجب این گردید که برخی از دوستان و ارادتمندان معظم له به فکر ایجاد یک سایت جامع مشتمل بر تقریباً تمام آثار ایشان اعم از کتابها، سخنرانی ها، نامه ها، مصاحبه ها و … بیفتند و بحمد الله سایتی که از نظر می گذرانید، محصول اولیه ی این تلاش است.

قطعاً این پایگاه اطلاع رسانی به علت اینکه در آغاز تشکیل خود است نواقص محتوایی و شکلی بسیاری دارد؛ اما این، آغازی است بر یک حرکت و تلاش گسترده جهت نشر آثار حضرت آیت الله حائری شیرازی در فضای مجازی. به یاری خدا و دعای شما ان شاء الله در ماه های آینده بسیاری از اشکالات محتوایی و شکلی سایت برطرف خواهد شد و آرشیوی غنی از مکتوبات، سخنرانی ها، تصاویر  و فیلم های معظم له در سایت بارگذاری خواهد شد و اخبار و سخنرانی های ایشان بصورت روزانه در سایت قرار خواهد گرفت.

در همین جا از تمامی مخاطبین ارجمند تقاضا می کنیم که اگر هرگونه مستنداتی اعم از فیلم و عکس و صوت و حتی خاطره ای از معظم له دارند، قبول زحمت فرموده و برای مسئولان سایت ارسال بفرمایند.

در آخر لازم است ذکر شود که این پایگاه اطلاع رسانی زیر نظر دفتر حضرت آیت الله حائری شیرازی مد ظله العالی می باشد.